• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     Pack Kit CS 1.6 100% FREE

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    Maffw
    Membru
    Maffw
    No Member Title
    Mesaje : 2
    Pack Kit CS 1.6 100% FREE Empty
    MesajSubiect: Pack Kit CS 1.6 100% FREE   
    Pack Kit CS 1.6 100% FREE I_icon_minitimeSam 19 Noi 2016, 16:54

    Numele Kit-ului: Pachet de mai multe Kit-uri
    Descriere: Mai multe versiuni de Counter-Strike 1.6, culese de pe mai multe site-uri.
    Download:
    Counter-Strike 1.6 Clasic, fara modificari, cel de pe steam, gratuit. Click aici pentru download!
    Pe acesta il recomand cel mai mult. L-am folosit foarte mult timp inainte sa trec pe steam, iar parerea mea este ca acesta este in top. Recomand acest client.


    Counter-Strike 1.6 Clasic, fara modificari, cel mai preferat de majoritatea jucatorilor: Click aici pentru download!
    Counter-Strike 1.7. Ceva mai nou, imbunatatit. Acesta a fost declarat Counter-Strike-ul anului 2014 ! Acest client are incorporat un cfg pentru a reduce lag-ul. Click aici pentru download!

    Counter-Strike PGL Edition cu skin-uri la arme modificate. Click aici pentru download!
    Counter-Strike 1.6 romanesc modificat. Majoritatea modificarilor sunt la partea de traducere. Click aici pentru download!

    Counter-Strike 1.6 Versiunea pentru MOD-uri gen Furien, Zombie, Surf, etc. Acest client ruleaza la maximul de fps-uri posibile si este perfect pentru aceste mod-uri. Click aici pentru download!

    Autor: Autorii pack-urilor sunt mai multi si nu-i stiu. Dar autorul pack-ului sunt eu.
    Versiune: Aveti mai sus.
    Sursa (Link-ul oficial): Adunate de pe mai multe site-uri.
    Contine: Am zis la download ce contine fiecare.
    Imagini:
    Pack Kit CS 1.6 100% FREE Cspgl2
    Pack Kit CS 1.6 100% FREE Cs%20romania2
    Pack Kit CS 1.6 100% FREE Cs17
    Spoiler:

    Propria parere: Foarte bune, testate personal si fiecare scanate cu Bitdefender Security Licentiat. Rezultatele: toate sunt in perfecta regula! Nici un virus.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
     

    Pack Kit CS 1.6 100% FREE

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Jocuri - Tutoriale şi resurse :: Counter-Strike 1.6 :: Alte materiale-