• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     SRI poate sa verifice orice calculator fara mandat.

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    SRI poate sa verifice orice calculator fara mandat. Empty
    MesajSubiect: SRI poate sa verifice orice calculator fara mandat.   
    SRI poate sa verifice orice calculator fara mandat. I_icon_minitimeMar 22 Dec 2015, 20:57

    Toate astea pentru a preveni si contracara amenintarile cibernetice. Prima data cand am vazut stirea am crezut ca titlul este exagerat, insa mai tarziu mi-am dat seama cat de nesimtita este treaba asta. Practic, SRI va avea acces la PC-ul tau (Personal Computer), fara ca acestia sa aibe mandat.

    Legea a trecut de Senat, deci alegerea a fost decisiva. Toti cei 92 de deputati de la toate partidele au fost de acord cu aceasta. Voua vi se pare normal ca SRI-ul sa intre in PC-ul tau, sa iti vada toate informatiile, pozele sau poate chiar anumite proiecte importante? Stiam ca PC inseamna “Personal Computer”, dar nu cred ca mai este de mult un bun personal. Ca idee, puteti sa imi spuneti cate atacuri cibernetice au avut loc in Romania in ultimii ani?


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    SRI poate sa verifice orice calculator fara mandat.

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: IT - Design şi forum :: Tehnologie :: Tutoriale şi noutăţi-