• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     Irina Margareta Nistor: „Am facut nunta doar ca sa imbrac rochia de mireasa”

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Irina Margareta Nistor: „Am facut nunta doar ca sa imbrac rochia de mireasa” Empty
    MesajSubiect: Irina Margareta Nistor: „Am facut nunta doar ca sa imbrac rochia de mireasa”   
    Irina Margareta Nistor: „Am facut nunta doar ca sa imbrac rochia de mireasa” I_icon_minitimeDum 19 Apr 2015, 11:36

    Celebra traducatoare a filmelor de pe casetele video ale anilor ’80 si ’90 vine duminica la Constantin 60', de la ora 22:30, la Prima TV.


    Este cea mai cunoscuta romanca al carei nume este asociat cu filmele de la Hollywood, desi nu a fost distribuita in niciunul dintre ele. Irina Margareta Nistor, „vocea filmelor de pe video”, isi spune povestea din spatele celebritatiiduminica seara, la Constantin 60'.


    Invitata lui Alexandru Constantin a rememorat, printre altele, pregatirile pentru nunta sa si toata forfota creata in jurul acestui eveniment pus la cale doar pentru... o rochie! Irina Margareta Nistor si-a dorit atat de tare sa imbrace rochia alba de mireasa, incat a facut nunta doar de dragul acesteia. „Toata pregatirea in sine a durat foarte mult timp, mama a scris, timp de sase luni, caiete intregi cu invitatii, cu meniul, era complicat la vremea aceea. De exemplu, tortul de acasa, tortul miresei l-a facut ea, mama. Din inghetata, in trei culori”, s-a destainuit doamna Nistor.


    Celebra traducatoare a filmelor de pe casetele video ale anilor ’80 si ’90 nu a regretat insa niciodata felul in care s-a desfasurat acel eveniment, desi s-ar fi multumit si doar cu o filmare in care care sa apara imbracata in alb. „Daca aveam, la acea vreme, camere video, era perfect, ma filmam imbracata si gata. Chiar nu m-ar fi deranjat”, glumeste invitata lui Alexandru Constantin.


    Vorbind despre trecut, Irina Margareta Nistor a dezvaluit si singurul lucru pe care l-ar schimba daca ar putea sa se intoarca in timp.


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Irina Margareta Nistor: „Am facut nunta doar ca sa imbrac rochia de mireasa”

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Ştiri din întreaga lume-