• Real-Arena
  • Contact
  • Cash Money
  • Prezintă-te
  • Counter-Strike
  • Metin2
  • Minecraft
  • SA:MP
  • [SHOP] Steam, Gift, Cards, Items
  • Giveaway STEAM
  • AcasaAcasa  IndexIndex  Regulament  Cont Premium  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

    Distribuiţi
     

     Dezvaluiri si imagini din copilaria Andreei Marin: "A contat enorm felul in care am fost educata"

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    H4cK3R*uL
    Administrator
    H4cK3R*uL
    # Lord of Hell!#
    Mesaje : 12494
    Dezvaluiri si imagini din copilaria Andreei Marin: "A contat enorm felul in care am fost educata" Empty
    MesajSubiect: Dezvaluiri si imagini din copilaria Andreei Marin: "A contat enorm felul in care am fost educata"   
    Dezvaluiri si imagini din copilaria Andreei Marin: "A contat enorm felul in care am fost educata" I_icon_minitimeDum 19 Apr 2015, 11:34

    In prima editie "Constantin 60'", de la Prima Tv, a fost invitata Andreea Marin. Vedeta a vorbit deschis despre familie, momentele de bucurie si cele de cumpana din viata ei, insa a acceptat sa discute si despre copilarie.

    Andreea Marin sustine ca a avut o copilarie frumoasa si ca pentru ea a contat foarte mult educatia pe care a primit-o din partea familiei.

    "Este foarte important bagajul cu care pleci de la parintii tai. Este foarte important ce mostenesti si cum stii sa folosesti ce ai primit la nastere. Pentru mine a contat mult modul in care am fost crescuta si educata. Am crescut cu cartile si poeziile citite de tata", a declarat Andreea Marin la "Constantin 60'".


    Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.
    Sus In jos
    http://www.real-arena.com
     

    Dezvaluiri si imagini din copilaria Andreei Marin: "A contat enorm felul in care am fost educata"

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

    Real-Arena România :: Categorie generală :: Media şi noutăţi :: Ştiri din întreaga lume-